• Ankara Elektrikçi

   Ankara Elektrikçi

   Ankara Elektrikçi – Elektriksel arızalar sağlık ve güvenlik riski oluşturabilir ve hayatınızı tehlikeye sokabilir. Ev veya iş ortamında, elektriksel arızalar insanları elektrik çarpması riskine maruz bırakabilir. Uzman bir elektrikçi, bir devreyi mantıksal ve sistematik olarak analiz eder ve neyin yanlış olduğunun belirlenmesine yönelik bir sistem kullanır.

  • Yapısal Kablolama

   Yapısal Kablolama

   Kablolama yöntemlerinin seçimi, bazı koşullara ve sonunda elde etmek istediğiniz etkilere bağlıdır. Yapısal kablolama ve noktadan noktaya kablolama, her ikisi de avantajları ve dezavantajları olan Ethernet kablolarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Yapısal kablolama daha açık ve esnektir, sistem ekipmanları ve konumu değişse bile, yapmanız gereken sadece patch kabloların portlarını değiştirmektir.

  • Elektrik Arıza Bakım ve Onarım

   Elektrik Arıza Bakım ve Onarım

   Elektrik arızasının sebebinin belirlenmesinde elektrik donanımı, yanlış kullanım,  kurulum, tasarım veya bakım nedeniyle yangınlara, yaralanmalara veya hasarlara neden olabilir. Bunlar arasında yaygın olan cihazlar, pompalar, motorlar, aydınlatma, ticari donanım, pişirme ve ısıtma donanımları ve daha birçok cihaz sayılabilir.

  • Kartlı Geçiş Sistemleri – Geçiş Kontrol Sistemleri

   Kartlı Geçiş Sistemleri – Geçiş Kontrol Sistemleri

   Kartlı geçiş sistemleri bir binaya veya özel olarak belirlenmiş alanlara giriş ve çıkışların kontrolü için kullanılır.  Bu sayede giriş çıkışlar kontrol altına alınmış olur. Kartlı geçiş sistemleri binanıza erişim kontrolü için uygun maliyetli bir sistemdir.

  • Güvenlik Kamera Sistemleri

   Güvenlik Kamera Sistemleri

   Güvenlik kamera sistemleri nde kurulum yaklaşımı, sistemlerin kullanıcı dostu ve sorunsuz olmasını sağlayacak şekilde yapılmalıdır. Güvenlik kamera sistemleri bir görüntüyü yakalarken, aynı zamanda suçla mücadelede caydırıcı bir amaca hizmet eder. Buda güvenlik kamera sistemlerini ev sahipleri ve işletmeler için çok değerli bir unsur haline getirir.

  • Görüntülü Diafon Sistemi

   Görüntülü Diafon Sistemi

   Görüntülü diafon sistemi; Güvenlik risklerinin gittikçe arttığı günümüzde apartman ve binalar için lüks tüketimden çıkıp standart haline gelmiştir. Mevcut sesli sistemden kolay ve hızlı dönüşüm sağlanması ve uygulama sırasında estetiği bozmaması nedeni ile yoğun ilgi gören sistemlerdir.

© Copyright 2016 Kur Teknoloji - Bu sitede yayınlanan makale ve içerikler izinsiz kopyalanamaz veya alıntı yapılamaz.