kartlı geçiş sistemleri
RFID Göstergeç Akıllı Kart - Kartlı geçiş sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri – Parmak izi okuyucu – Yüz Tanıma Sistemi – Plaka Tanıma Sistemi – Güvenlik Kamera Sistemi

Kartlı geçiş sistemleri bir binaya veya özel olarak belirlenmiş alanlara giriş ve çıkışların kontrolü için kullanılır.  Bu sayede giriş çıkışlar kontrol altına alınmış olur. Kartlı geçiş sistemleri binanıza erişim kontrolü için uygun maliyetli bir sistemdir.

Standart anahtarlarda kopyalama işlemi çok kolayken kartlı geçiş sistemlerinde master kart olmadan kart çoğaltılamaz. İstenirse kart üzerine kişinin fotoğrafı, kimlik bilgileri ve şirket logosu yazdırılabilir. Bu sayede karışıklıklar önlenmiş olur. Binanın tüm kartlı geçiş noktaları bilgisayar üzerinde raporlanır ve olası aksiliklerde alanlara kimin ulaşıp ne kadar kaldığı raporlanabilir.

Kartlı geçiş sistemi ile işyerlerinde personel giriş çıkış saatleride takip edilebilir. Aylık raporlarda personelin fazla mesaisi, çalışma saatleri hesaplanabilir. Yada işe gelmeyen personel takibi yapılabilir.

Kartlı Geçiş Sistemi Nasıl Çalışır?

Manyetik kapı kartı içerisine gömülü bir metalik anten bobini sayesinde çalışan düşük frekanslı ve 125kHz bir kimlik kartıdır. İçerisindeki anten bobini sayesinde okuyucuya takılmadan yaklaştırılarak okunabilir. Manyetik kartlar isteğe göre anahtarlık şeklinde de alınabilir. Kart okuyucuları Master Kart ile yetki verilecek kartları sisteme tanıtılır. Kart içerisindeki sayısal kod okuyucu tarafından kaydedilir. Daha önceden içerisine tanımlanmış veriler sayesinde, kartın girişe yetkisi olup olmadığını kontrol eder ve yetkiliyse kapıyı açar. Sistem bir binanın birçok kapısına erişim sağlıyor ise, bilgisayar sisteminde kurulu bir yazılım ile tüm kapı geçişleri tek bir noktadan kontrol edilebilir.

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ - KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Kartlı geçiş sistemleri servisi için bizimle iletişim kurun.

Ücretsiz keşif için 0 (312) 920 06 81 numaralı telefondan bize ulaşın.

HEMEN ARA

NEDEN BİZ

Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet veren firmamız;

10 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel yenileme ve kurulum hizmetleri sunmaktadır. Tüm servis hizmetleri tam eğitimli personeller tarafından en yüksek mesleki standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

 • Kaliteli İşçilik, üstün bilgi ve düşük fiyatları birleştiriyoruz
 • İşimizi zamanında ve bütçesinde bitiriyoruz
 • Özel ve kurumsal müşteriler İçin profesyonel hizmet sunuyoruz

DİĞER HİZMETLERİMİZ

 • Güvenlik Kamera Sistemleri

  Güvenlik kamera sistemleri nde kurulum yaklaşımı, sistemlerin kullanıcı dostu ve sorunsuz olmasını sağlayacak şekilde yapılmalıdır.

  Devamı için tıklayınız.

 • Yapısal Kablolama

  Yapısal kablolama yöntemlerinin seçimi, bazı koşullara ve sonunda elde etmek istediğiniz etkilere bağlıdır.

  Devamı için tıklayınız.

 • Plaka Tanıma Sistemi

  Araç sayısının artması insanların daha konforlu yaşamasını sağlasa da, beraberinde de bazı sorunlar oluşmaya başladı. Yaşadığımız şehrin her noktasında bitmek bilmeyen trafik sorunu, sokak aralarında çift şerit halinde park etmiş araçlar ve artık özel otoparkınız da dahi park yeri sorunu yaşanmaya başlandı. Gelişen teknoloji ile bu tip sorunlara karşı yeni sistemler oluşturulmuş ve sürekli olarak daha kullanışlı hale getirilmektedir.

  Devamı için tıklayınız.

 • Kartlı Geçiş Sistemleri

  Kartlı geçiş sistemleri bir binaya veya özel olarak belirlenmiş alanlara giriş ve çıkışların kontrolü için kullanılır.

  Devamı için tıklayınız.

 • Görüntülü Diafon Sistemleri

  Görüntülü diafon sistemi; Güvenlik risklerinin gittikçe arttığı günümüzde apartman ve binalar için lüks tüketimden çıkıp standart haline gelmiştir.

  Devamı için tıklayınız.

© Copyright 2016 Kur Teknoloji - Bu sitede yayınlanan makale ve içerikler izinsiz kopyalanamaz veya alıntı yapılamaz.